Fissa alert: Carnaval Pre Party 9 februari

Het is bijna zover: Carnaval 2018! 'De Derde Helft' trapt af met een officiële pre party bij SV Nevelo. Trek je carnavalspak uit de kast en luid het feest in bij SV Nevelo!

De organisatie staat uiteraard weer garant voor een fantastisch feest! Met onder andere diverse uitdeelacties, de welbekende wheppa's, confetti kanonnen en het happy hour zullen er voor zorgen dat dit opnieuw een feest wordt dat je niet mag missen! 

Voor meer informatie check de facebook pagina van De Derde Helft!

Plaats een reactie:

 
 
 
 
 
Voorwaarden: anonieme, beledigende en ongepaste reacties worden verwijderd. Reacties op fouten of onvolledigheid van de informatie op onze site worden eveneens verwijderd. Wij verzoeken u dergelijke reacties te richten aan pr@svnevelo.nl of desbetreffende contactpersoon, die actie zullen ondernemen om indien nodig de gegevens te corrigeren.